Vrácení zboží

Na zboží, zakoupené jak v naší kamenné prodejně, tak prostřednictvím našeho internetového obchodu, garantujeme 2 záruční lhůtu dle zákonných podmínek.

Výměna zboží:

Může se stát, že vám zakoupené zboží nebude vyhovovat například barvou nebo velikostí. Není problém do 14 dní vyměnit dané zboží za jinou velikost, barvu, případně za cokoliv jiného. Zboží nesmí být nošené nebo dokonce poškozené a musí obsahovat původní informační štítky. Klient hradí doručení na naši adresu a zároveň náklady na doručení nového zboží.

Vrácení zboží:

V případě, že vám vámi zakoupené zboží nevyhovuje, máte nárok na jeho vrácení  do 14 dní. Zboží musí být ovšem nenošené a nepoškozené s původními informačními štítky a musí být opět prodeje schopné. Peníze vám budou vráceny pouze za zakoupené zboží, nikoliv za poštovné a balné. Zboží vracejte pouze běžnou balíkovou službou, pokud zašlete zboží na dobírku, váš balík nebude přijat. Vrácená zásilka musí obsahovat kopii dokladu z dobírkové složenky.
V případě, že kupující odstoupí od kupní smlouvy a vrátí zboží opotřebované nebo poškozené, vyhrazujeme si právo ponížit hodnotu vrácené částky dle míry opotřebování/poškození.

Při doručení od přepravce:

V případě doručení na vámi zadanou adresu si zkontrolujte, zda zboží přišlo v nepoškozeném stavu. V případě, že obal zboží bude porušen, máte právo takový balík nepřevzít, avšak je vaší povinností nás neprodleně informovat.