Melissa – Nová Kolekce

Nová kolekce jaro/léto 2016

Když jsme přemýšleli, jakou značku bot přizveme do našeho brněnského Rebelion store, Melissa byla jasnou volbou. A to díky své kvalitě a designu, ale i tomu, že Melissa již dlouhodobě spolupracuje s návrháři po celém světě, a to i s takovými jmény jako jsou Vivienne Westwood nebo Karl Lagerfeld.

Než se dostaneme ke kolekci samotné, určitě bychom neměli zapomenout zmínit, že Melissa je vyrobena z velmi kvalitního materiálu Melflex, který má tato brazilská značka patentován.

Materiál Melflex je velmi odolný proti odírání a zároveň dodává botám lesk. Melflex je vodě-odolný, hypoalergenní, recyklovatelný a chrání nohu před pocením. Z melflexu je dokonce vyrobena i stélka obuvi, a to proto, aby byl tlumen náraz při chůzi. Velkou výhodou je snadná udržba – boty stačí umýt pod tekoucí vodou a pokud je zašpiníte trochu více, můžete použít jarovou vodu.

Máte – li s Melissou již své zkušenosti, určitě víte, že má příjemnou bonbónovou vůni. Tato vůně jen tak nevyprchá, jelikož je přimíchávána již ve výrobě a není aplikována pouze povrchově.

Kolekce Melissa mají vždy dvě podkolekce – Black a White. Black kolekce jsou ty, které vytvářejí nejznámější návrháři a je finančně náročnější. Bohužel není v naší moci tyto kolekce odebírat. Větsinou jsou určeny pro multibrand obchody, které prodávají luxusní značky. Avšak občas návrháři přimhouří oči a pustí pár kousků i do White kolekce. Letos jsou to Campana brothers, kteří vytvořili design balerínek Campana Barocca a Campana Barroca Sandals.

Campana Barroca jsou výsledkem kombinace římského baroka a tropického stylu Brazílie. Prezentují elementy květin, andělů a křídel ve spojení s italskými díly, vyrobené z bronzu a železa. Najdete zde pár odkazů i na brazislkou faunu. My jsme pro vás vybrali bronzovou a černou barvu.

Další jméno pro tuto kolekci je brazilský návrhář Alexandre Herchcovitch. Patří mezi návrháře, kteří dokážou transformovat klasiku v modernu a jednoduchost v okázalost. Ve spolupráci Melissy a Alexandra Herchcovitche vznikl model Melissa Flower Queen.

Nemyslete si, že by kolekce White byla nějak méně kvalitní, či designově zajímavá. Finančně je dostupnější a stále je vyrobena ze stejného materiálu jako Black kolekce.

Do Rebelion store jsme pro vás vybrali hned 16 jarních a letních druhů. Nechybí oblíbené balerínky, ale i sandálky, pantofle a boty na klínku. Nezapomněli jsme ani na malé slečny a objednali i pro ně 2 modely.

Nakupovat je můžete i na našem eshopu

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *